Nagy sikerrel, teltház előtt került bemutatásra Bagi Natália Kártevőrevü című monodrámája SzekerEST elnevezésű rendezvénysorozatunk utolsó júniusi eseménye keretében. A Kártevőrevü, avagy az Expresszionista csótányok a 21. század hajnalán című kortárs balett elemeket is tartalmazó revüt június 19-én és 20-án tekinthette meg közönségünk a Szekeres László Alapítvány pincehelyiségében. A Hajdú Dienes Sára és Bagi Natália rendezésében megvalósult darab rendkívül aktuális témákat boncolgat humoros, de egyúttal komoly módon. Natália monodrámája improvizációs elemekre épít, egyik legfőbb célja a negyedik fal lebontása. Az előadást megszűnni nem akaró tapsviharral fogadta közönségünk. A monodráma szövegét Maróthy Anna Zorka írta, a darab mozgásvilágáért Horváth Blanka koreográfus felelt. Az előadás grafikai anyagát Rudolf Rebeka készítette, a zenei vezetésért Klemm Dávid felelt. Mentorként Táborosi Margaréta és Pálfi Ervin segítették a munkafolyamatot. A produkció az Újvidéki Művészeti Akadémia és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával valósult meg. Köszönjük, hogy velünk tartottak!
Post navigation
Előző bejegyzés
Évadzáró táncház a Juhász zenekarral (2026.06.18.)
























