A pörgős szoknyáikat egymásnak mutogató kislányok vidám kacagása töltötte meg hétfő délután a Szekeres László Alapítvány pincehelyiségét. Bemelegítésként eljátszottuk a legkedveltebb népi játékokat, amelyeket a tanév során sikerült elsajátítanunk. A táncpróba második felát az évzáróra készített táncanyag begyakorlásával töltöttük. Természetesen a pecsétek kiosztása ez alkalommal sem maradt el.
Post navigation
Előző bejegyzés
Kerekítő (2026.05.25.)Következő bejegyzés
Jógakaland – gyerekjóga (2026.05.26.) 















